Tablice i tabliczki reklamowe

wycena indywidualna

Opis produktu:

Tablice reklamowe drukowane w dowolnym rozmiarze. Maksymalny rozmiar brytu to 190 x 290 cm, jednak istnieje możliwość łączenia ich do większych rozmiarów.

Tabliczki reklamowe drukowane są za pomocą technologii druku UV, bezpośrednio na podkładzie. Gwarantuje to najwyższą trwałość nadruku, którego odporność na wyblakanie jest określana na minimum 10 lat. Nasza gwarancja obejmuje 2 lata.

Stosowane podkłady:

  • PVC spienione (3 lub 5 mm) – najtańsze rozwiązanie, niskoodporne na uszkodzenia mechaniczne. Idealne do zastosowań wewnętrznych, do małych formatów lub montażu w miejscach, gdzie nadruk nie będzie zagrożony bezpośrednim kontaktem fizycznym.
  • plexiglass – najdroższe, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Niezwykle sztywna struktura materiału, oraz jego wysoka przejrzystość i połysk sprawiają, że idealnie nadaje się do tablic z poddrukiem, oraz tych dedykowanych szczególnie długiej ekspozycji.
  • dibond – jest to plyta kompozytowa, składająca się z dwóch cienkich płatów aluminium, połączonych polietylenowym wypełnieniem niskiej gęstości. Stanowią stosunkowo lekkie rozwiązanie, zachowując jednocześnie rozsądną cenę i wysoką sztywność.

Nasz produkt świetnie się sprawdzi jako:

  • tabliczki informacyjne,
  • tabliczki reklamowe,
  • tabliczki na drzwi,
  • tabliczki uwaga zły pies.

Złóż zamówienie:

Obejrzyj nasze realizacje

Wszystkie produkty

poznaj dokładny koszt swojego zamówienia, dzięki kalkulatorom na podstronach produktowych!

Baner reklamowy

żółty baner reklamowy

Siatka
mesh

siatka reklamowa mesh

Tabliczki
reklamowe

tabliczki informacyjne, reklamowe - stos

podlega wycenie

Baner odblaskowy

Flaga
reklamowa

podlega wycenie

Baner
wyborczy

żółty baner reklamowy

Realizujemy nasze zamówienia na terenie całego Podkarpacia

Tablice reklamowe Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Tyczyn.

Odkryj nasze wyjątkowe tablice reklamowe! Realizacja zamówienia trwa tylko 5-6 dni roboczych, z możliwością wygodnego odbioru osobistego w Rzeszowie lub szybkiej wysyłki. Nasze tablice mogą osiągać maksymalny rozmiar 190 x 290 cm, z możliwością łączenia ich w większe konstrukcje. Dzięki zastosowaniu technologii druku UV, bezpośrednio na podkładzie, gwarantujemy najwyższą trwałość nadruku, odpornego na wyblakanie przez minimum 10 lat, przy 2-letniej gwarancji na produkt.

Dostarczamy nasze produkty na terenie Podkarpacia oraz Polski, z realizacjami widocznymi między innymi w Rzeszowie, Łańcucie, Przeworsku, Tyczynie. Wybierz nasze tablice reklamowe i zobacz, jak skutecznie zwiększają one rozpoznawalność Twojej działalności!

Nasze usługi

Projektowanie graficzne

Montaż
banerów

Konstrukcje
stalowe

Wynajem powierzchni reklamowych