Banery Reklamowe Rzeszów

Gdzie kupić baner reklamowy w Rzeszowie? 2019

Baner reklamowy można kupić w wielu firmach. Z przyczyn oczywistych nie zareklamujemy konkurencji, ale z przyjemnością przedstawimy w liczbach to jak wyglądamy na jej tle 🙂

65%
65%

tyle firm jest droższych od naszej regularnej oferty (przed przydzieleniem rabatów)

 

40%
40%

producentów banerów nie podaje ceny swoich produktów na stronach internetowych.

 

20%
20%

drukarni wycenia produkt tylko po wcześniejszym kontakcie

 

60%
60%

nie posiada w ofercie lub nie podaje ceny wykonania projektu graficznego, połowa z pozostałych firm jest droższa od nas a reszta wykonuje projekty w takich samych cenach.

Jak widać wybranie odpowiedniej dla nas firmy nie jest prostym zadaniem.

Kluczowym jest zachowanie zdrowego balansu pomiędzy aspektami które są dla nas ważne. Dla większości z nas ważny jest też czas. Ty już tu trafiłeś, wiesz że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Teraz zastanów się ile jest wart Twój czas, a później zaglądnij do zakładki sklep i zamów swój wymarzony baner reklamowy!

Powyższe dane są opracowane w oparciu o wyniki top10 w wyszukiwarce google z dnia 3.01.2019. – fraza „baner rzeszów”, wyszukiwanie lokalne z pominięciem wyników płatnych (AdSense), oraz wyników z portali ogłoszeniowych i aukcyjnych. Dane zbierane w oparciu o najtańszy dostępny baner w ofercie o gramaturze 510g w porównaniu do naszego Baneru ECO 510g.